RUHSAL – EZOTERİK ASTROLOJİ EĞİTİMİ

 

ezoterik-astroloji

 

Ruhsal Astroloji Eğitimimizde kişilerin doğdukları andan itibaren aldıkları özellikler incelenerek, daha çok ruhsal ve karmik açıdan nasıl bir yaşam süreceği incelenerek, daha çok psikolojik düzeyde nasıl bir etki verdiği ve vereceği üzerinde duracağız.

Ruhsal Astroloji, doğumumuzda getirdiğimiz ruhsal özelliklerin ve karmik deneyimlerin (veya atalardan gelen bilgilerin) kişinin yaşamında ruhsal, maddesel ve psikolojik düzeylerde oluşturduğu etkileri inceler. Yaşam yolculuğundaki nedeni ve amacı ele alarak kişinin kendiyle, çevresiyle ve evrenle uyum içinde olabilmesi için yapması gereken şeylere cevap arar. Karşılaştığımız insanlarla olan ruhsal bağlantılara, yaşadığımız tüm insani ilişkilerin altında yatan nedenlere, deneyimlediğimiz olaylara ışık tutar. Yüzleşmemiz gereken karmik tortuları, bunların yarattığı korku, endişe, yetersizlik gibi duyguları inceleyip bunları aşma yollarını gösterir.

Eğitim süresince temel astroloji bilgilerinin yanı sıra ruhsal, psikolojik ve fiziksel düzeyde kişisel enerjilerin özellikleri, enerjileri olumlu ve etkin bir şekilde kullanma yolları ele alınacaktır. Kişisel haritaları tüm bu bilgiler ışığında analiz etme yöntemleri öğretilecektir. Eğitimin temel amacı, kişinin öncelikle kendisiyle sonra çevresindeki insanlarla ve yaşadığı olaylarla ilgili farkındalığını arttırmak ve ruhsal gelişimini bu farkındalıkla sürdürmesini sağlamaktır.

EĞİTİMİN AMACI VE KONULARI

  • Kişiliğiniz, gerçek yaşam amacınız, önemli hedefleriniz, en derin arzularınız ve gereksinimleriniz
  • Bu hayatta geliştirebileceğiniz özel yetenekleriniz,
  • Başarılı olabileceğiniz meslekler,
  • Kişiliğinizde bulunan, gerçek yaşam amacınıza ulaşmanızı engelleyebilecek olumsuz eğilimler, ve onları nasıl aşabileceğiniz
  • Size iyi bir yaşam sunabilecek ilişki stratejileri,
  • Olumlu enerjinizi ortaya çıkarmanıza ve sizi gerçek mutluluğa ulaştıracak yola kavuşmak…