ASTROLOJİ HARİTASI

 

ASTROLOJİ HARİTASI

 

Astroloji Haritası Gökyüzünde oluşan kişiye özel bir resimdir. Güneş, Ay, yıldız ve gezegenlerin sonsuz boşluktaki hareketlerinin bazı simgeler ve işlemler ile çözümlenmesi anlamına gelmektedir.

Astroloji Haritası, aynı zamanda Doğum Haritası olarak ta bilinmektedir. Bir diğer ismi Horoskop’tur. Astroloji Haritasının daha gelişmiş bazı özel teknikler kullanılarak çıkarılan bir diğer grafik şekline ise Yıldız Haritası denmektedir ki; buna halk arasında Yıldızname, çok daha eski bir ifade ile Yıldızlama ismi verilir.  Görüldüğü gibi birçok kültürde kendini yüzyıllardır ifade eden Astroloji Haritası bir çok isimle ve kavramla anılmaktadır. Geliş yolu farklı olsa da, varacağı durak hep aynıdır.

Bir Astrolojik-Yıldız Haritası kim, ne, nerede, nasıl, ne zaman gibi birçok soruya ışık tutar. Astroloji Uzmanı ise bu soruların izlerini bulur, takip eder, bu soruların cevaplarını yıldızlar eksenin de cevaplar. Kişiye şimdiki zamanın gelecekte ne getireceği, alması gereken kararların hangi yönde, nasıl bir etki vereceğini söyler.

Astrolojik-Yıldız Haritasının belli başlı olmazsa olmazlar Güneş ve Ay’dır… Güneş eril enerjiyi; Ay ise dişil enerjiyi sembolize eder. Dolayısıyla Güneş ve Ay’ın harita da nerede, nasıl ve ne konumda olduğu; yanlarında ki yıldız ve gezegenlerin konumu ile doğru orantılı olarak ifade edilmektedir.

Haritayı harita yapan ev, gezegen, burç ve ışıklar bir araya gelerek hikayeyi oluşturmaya başlarlar. Ne geçmişte kalmış, ne geleceğe taşınabilecektir, harita bunun fotoğrafını gözler önüne serer. Hiçbir şey saklı değildir. Sadece daha yakından bakılmalı ve gözlemlenmelidir. Harita zamanın akışı içerisinde her şeyin bir anlık durmuş olduğu hali ifade eder. Haritayı sadece 1 sn. ileri alırsanız pek çok şey değişir. Harita ya da diğer deyişimiz ile horoskop, ona ne kadar yakınlaştığınıza göre anlam kazanır. Ona ne kadar uzaksanız, o kadar anlaşılmaz görünür.

Yakınlaşmanın ilk yolu, göksel olarak zaten var olan Astronomik değerleri kullandığımız gerçeğini unutmamaktan geçer. Göksel yolculuğumuz devam etmektedir. Zaman değişimler ve mekan ile birlikte ilerlemektedir. Harita ise, zamanın niteliğini okuyarak büyük bir gizemi çözmektedir. Zamana her yakınlıkta başka bir göksel harita çıkar ve her biri başka bir dünyayı, başka bir insanı, başka bir temayı ifade eder. Sonsuz olasılıklı çok bilinmeyenli bir denklemdir.

12 ev, 12 burç, gezegenler, Güneş ve Ay bu sonsuz boşlukta ortaya çıkarılan filmin başrollerini paylaşırlar. Geriye sadece bu haritayı yorumlayacak profesyonel bir uzman gerekir…

Astroloji Haritası, Horoskop, Yıldızname, Yıldız Haritası, Doğum Haritası
Avantajlarından faydalanmak için 
bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri.

Adres : Barış mah. İzmir cad. No: 26 D: 3 Beylikdüzü İstanbul

GSM: 0533 594 25 77
TEL: 0212 590 25 77- 0212 594 25 77
Faks: 0212 351 25 78
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com