ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI

Gönderen:

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI

 

astroloji-danismanligi

 

Astrolojik Danışmanlığımızı iki farklı biçimde yapıyoruz.

Birincisi Kişisel Astroloji Danışmanlığı, bir diğeri ise Kurumsal Astroloji Danışmanlığı.

Kişisel Astroloji Danışmanlığımız, danışmanlığını yaptığımız kişinin sadece Doğum Haritasının hazırlanarak yorumlanması değil, aynı zamanda bu kişinin hem Yıldız Haritasının incelenmesi hem de gereksinimleri neyse, haritasında bulunan açık noktalar belirlenerek bu noktaların düzenli bir şekilde hayatına aktif edilmesinde hem yardımcı oluyoruz hem de bundan sonra yaşamının şekillenmesinde bir nevi yaşam koçluğu yapıyoruz.

Kurumsal Astroloji Danışmanlığımız ise, topluluk, grup ya da iş yeri gibi daha çok kariyer anlamında şirketlerin kader analizini yorumlamak ve önemli anlaşmalar ve imza tarihlerinin belirlenmesi çalışmalarımızdan bir kaçıdır.

Her ne olursa olsun, kişisel, özel ya da genel; Astroloji Danışmanlığını yaptığımız kişilerin istedikleri zamana kadar yanlarında olarak, kadersel anlamda en büyük yardımcı ve destekçileri oluyoruz.

Peki Astroloji Danışmanlığı size ne kazandırır..?

Astroloji Danışmanlığı, Hayatınız hakkında daha geniş olanaklar ve imkanlar sağlar. Sizin göremediğiniz ancak; profesyonel bir uzmanın görebildiği bazı uç noktaları yakalamanızı ve hayatınıza empoze etmenizi sağlar.

Karşılaştığımız problemler bizim onlara bakış açımızdan kaynaklanır. Astrolojik Doğum Haritanız içinde bulunduğunuz koşullar ve bu koşulları nasıl karşıladığınıza dair bilinçli farkındalık elde etmenizi sağlar.

Sorunlar belirlenince çözüm de bulunabilir. Astroloji evrensel enerjilerin size olan etkilerini, bu enerjileri en iyi kullanabileceğiniz dönemleri, önünüzdeki dönemde potansiyel fırsatları, bekleme ve harekete geçme zamanını önceden haber verir.

Potansiyelinizi değerlendirmek ve iyi kullanılmaya yardımcı olur.

Astrolojik haritanız bir araçtır. Bu aracı kullanarak güçlü ve zayıf yönlerinizi değerlendirebilir, potansiyelinizi daha iyi kullanabilirsiniz. Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar almak mümkün müdür?

Danışman Astroloğunuz size haritanızın derinliklerinde var olan yolları keşfetmenize yardımcı olabilir ve neleri değiştirmeniz halinde neler elde edebileceğiniz hakkında ipuçlarını verebilir.

Astroloji Danışmanlığı ile ilgili soru, sorun ve görüşleriniz için 7/24 bizi arayabilirsiniz

Zeynel Eroglu Metafizik & Havas ve Astroloji Danışmanlık Hizmetleri.

Barış Mh. İzmir Cd. No:26/3 – Beylikdüzü – İSTANBUL
Not: Koçtaş arkası Migros yanındayız…

GSM: 0533 594 25 77
TEL: 0212 594 25 77
E-Mail: zeyneleroglu@gmail.com

 

Bir önceki yazımız olan YILDIZNAME EĞİTİMİ başlıklı makalemizde doğum haritası, yıldız düşüklüğü ve yıldız haritası hakkında bilgiler verilmektedir.