Adet Kanı Büyüsü Bozma

Gönderen:

Kadının regl kanının erkeğe içirilmesi yoluyla yapılan bu büyü erkeğin kendisine aşık olmasını, bağlanmasını isteyen kadın tarafından yaptırılır. Bu büyünün yapıldığı erkek her manada o kadına kul köle olur. Maddi manevi ne istenirse yapar, bir dediğini iki etmez, aklını yitirmişçesine o kadına bağımlı hale gelir. Bazı kadınlar bu büyüyü başkasının eşine ya da sevgilisine yaptırır ve bu durumda o kişinin aile birliği bozulmuş olur, o erkek karısından uzaklaşır, evine karşı sorumluluklarını unutur, çocuğunun rızkını dahi büyüyü yaptıran kadın için harcar. Çoğunlukla evli ve varlıklı erkeklere yaptırılır bu büyü. Bu durumlarda adet kanı büyüsü bozma uygulaması yapılmalıdır. Bunun için erkeğin eşi, birinci dereceden akrabası veyahut kendisi çok zaman kaybetmeden uzman bir medyumdan yardım istemelidir.

Adet kanı büyüsü çok etkili bir büyüdür, çok kısa sürede sonuçlar verir. Erkeğin kendinde gördüğü şiddetli değişimler, kendini kaybetme durumları ancak profesyonel bir yardım alarak düzelebilir. Kendinizde ya da eşinizde adet kanı büyüsü olduğunu anladığınızda derhal harekete geçmeli ve bir medyuma başvurmalısınız. Adet kanı büyüsü şiddeti çok fazla bir büyü olduğundan, bozulması da çok hassas ve önemli bir konudur. Kendi imkânlarınızla bu büyüden kurtulmanız imkânsızdır, uzmanlık gerektirir. Adet kanı büyüsü bozma işlemi oldukça meşakkatlidir. Ancak bir medyum tarafından bozulabilir. Büyünün etkisi altındaki erkek büyü bozma işlemi başlar başlamaz olumlu değişime uğrar. Kişinin adet kanı büyüsünden tamamen kurtulması bir hafta ila dört hafta arasında gerçekleşir. Yeniden evine ve eşine bağlı hale gelir.

Bir önceki yazımız olan Zeytinburnunda Yıldızname Burçları başlıklı makalemizde Yıldızname Burçları hakkında bilgiler verilmektedir.